بيشترين فايده تبليغاتي در بخش كشاورزي در اين سايت ... از هرجاي كشور ميتوانيد بسادگي فعاليت خود را در اين سايت درج نمائيد ... با عضويت در اين سايت از مزاياي آن بهره مند شويد ... محصولات و خدمات خود را در بخش كشاورزي از طريق اين سايت به دنيا معرفي نمائيد... تبليغات با شيوه هاي سنتي، هزينه بسيار و اثربخشي كم دارد.
صفحه اصلی آرشیو اخبار و دانستنی ها مهندسين ناظر توليدات كشاورزي به استخدام وزارت جهادكشاورزي درمي‌آيند

امكانات اعضا

لینکستان

 
مهندسين ناظر توليدات كشاورزي به استخدام وزارت جهادكشاورزي درمي‌آيند چاپ فرستادن به ایمیل
با تصويب مجلس؛
مهندسين ناظر توليدات كشاورزي به استخدام وزارت جهادكشاورزي درمي‌آيند


 

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني صبح امروز - سه‌شنبه - پس از تصويب طرح استخدام مهندسين ناظر توليدات كشاورزي، جزييات اين طرح را نيز به تصويب رساندند.
بر اين اساس دولت موظف شد از تاريخ تصويب اين قانون و حداكثر ظرف سه سال با رعايت قانون مديريت خدمات كشوري تعداد 10 هزار ناظر بخش كشاورزي و منابع طبيعي با تحصيلات كارشناسي و بالاتر را استخدام كند.
اين ناظران بايد داراي تحصيلات كارشناسي و بالاتر باشند و از سال زارعي 82 به بعد حداقل دو سال سابقه فعاليت مستمر در زمينه منابع طبيعي و توليد محصولات راهبردي و اساسي بخش كشاورزي داشته باشند و يا در تعاوني‌هاي توليد به عنوان مدير يا كارشناس فعاليت كرده و در مديريت جهادكشاورزي استان‌ها، شهرستان‌ها و يا مراكز خدمات كشاورزي داراي سوابق مشاركت و نظارت در امور ياد شده باشند.
به موجب اين مصوبه، اين افراد با رعايت قانون مديريت خدمات كشوري و شرايط عمومي استخدامي كشور در پست‌هاي عملياتي و نظارتي جهادكشاورزي شهرستان‌ها و يا مراكز خدمات كشاورزي استخدام مي‌شوند.
به موجب تبصره اين ماده اشخاص داراي تحصيلات دانشگاهي و بالاتر و يا سابقه كاري طولاني‌تر از اولويت در استخدام برخوردارند.
منبع : ايسنا

 
تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات