آرشیو اخبار

پنج شنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 10:03

افزایش تولید کلزا برای رشد تولید روغن

مدیر بازاریابی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: در سال جاری در راستای افرایش تولید روغن، بیش از ۴۲۰ تُن بذور مختلف کلزا در کشور توزیع خواهد شد.

فتاح شعبانی اظهار کرد: در راستای سیاست وزارت جهاد کشاورزی؛ در سال جاری بالغ‌ بر ۴۲۰ تن برنامه تأمین و تدارک بذور مختلف کلزا در دست اقدام است که به لحاظ عملکرد بسیار خوب تأمین بذر در سال گذشته که بیش از ۵۲۰ تُن بذر کلزا در کشور توزیع‌ شده امسال نیز در این راستا برنامه‌هایی ابلاغ‌ شده است.
وی اظهار کرد: تاکنون ۱۶۰ تُن بذر وارداتی کلزا در چهار رقم وارد کشور شده و ارقام داخلی کلزا نیز کاملاً تأمین‌شده است.
شعبانی اضافه کرد: درمجموع نسبت به زمانی که در آن قرار داریم از جهت تأمین بذور شرایط بسیار مناسبی وجود دارد و امیدواریم تا پایان برنامه کل بذور کلزا را تأمین کنیم.
این مقام مسئول گفت: تأمین بذر براساس تقسیماتی است که وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ می‌کند و استان قزوین به عنوان استان پیشرو در بحث کلزا و دانه‌های روغنی بسیار فعال بوده و با توجه به شرایط فصلی و زمان مصرف بذور در استان‌های مختلف موظف به تأمین آن هستیم.
شعبانی یادآور شد: در استان قزوین نیز به‌عنوان یکی از استان‌های سردسیر بخشی از بذور کلزا را دریافت کرده است.
مدیر بازاریابی و امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور بابیان اینکه بخش عمده‌ای از روغن مورد نیاز کشور وارد می‌شود، گفت: یکی از اولویت‌های وزارت متبوع تأمین روغن مورد نیاز کشور در داخل است و قطعاً برنامه‌های توسعه‌ای نیز در راستای تأمین بذور در سال‌های آینده را بیشتر خواهیم کرد تا بتوانیم درصد قابل‌ ملاحظه‌ای از نیاز کشور را در داخل تأمین کنیم.
شعبانی خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰۰ تُن بذر وارداتی در کشور توسط شرکت خدمات حمایتی کشور تأمین می‌شود که این میزان افزایش خواهد داشت و سیاست وزارت متبوع تأمین بذور کلزا از شرکت‌های مختلف است.
منبع: ایسنا

بازدید 200 بار

بانک محصولات و خدمات

نزدیک ترین سمینار/نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی قطر-دوحه در حوزه های غذایی،کشاورزی (19 الی 22 فروردین 1397)

نمایشگاه بین المللی  قطر-دوحه در حوزه های غذایی،کشاورزی،گردشگری، خدمات فنی مهندسی ،لوازم خانگی، منسوجات و چرم و صنایع دستی تاریخ برگزاری: 97/01/19 لغایت 97/01/22مهلت ثبت نام: 96/12/20 برگزار کننده: وزارت...

پنجمین همایش بزرگ فرصت های تجاری در حوزه صنایع غذایی (15 الی 19 بهمن ماه 96)

پنجمین همایش بزرگ فرصت های تجاری در حوزه صنایع غذاییهمزمان با برگزاری نمایشگاه غذایی پرادکسپو روسیه   تاریخ برگزاری: 96/11/15 لغایت 96/11/19تلفن تماس: 09196768933 و  09120981985پست الکترونیکی: iranfair1396@gmail.com

نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، ابزار، تجهیزات باغبانی، گلخانه ای گل و گیاه مازندران - قائمشهر (7 الی 11 اسفندماه 96)

نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، ابزار، تجهیزات باغبانی، گلخانه ای گل و گیاه مازندران       تاریخ برگزاری:

دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری - تهران (5 الی 8 اسفندماه 96)

دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری     تاریخ برگزاری: 96/12/05 لغایت 96/12/08 محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران مجری: شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی - تلفن:...

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ( ماشین آلات ، نهادها و مکانیزاسیون )- مشهد (3 الی 6 اسفندماه 96)

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ( ماشین آلات ، نهادها و مکانیزاسیون )   تاریخ برگزاری: 96/12/03 لغایت 96/12/06 محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی مشهد مجری برگزاری: شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی  

«
»

جدیدترین آگهی ها

پربیننده ترین آگهی های اشخاص

پربیننده ترین آگهی های شرکت ها

آمار بازديد

كل بازديد ها 8019326

آماربانک محصولات و خدمات

تعداد 3646 آگهی و 322 مجموعه در بانک محصولات و خدمات وجود دارد.
Our website is protected by DMC Firewall!